З великою повагою Кравченко З. С.


Хочу висловити велику вдячність колективу їдальні за їх працелюбність, повагу до відвідувачів санаторію. Дуже сподобалось меню, а ще більше якість приготування страв; у свою працю повара та офіціанти вкладають душу. Особисто хочу подякува медсестрі Ірині Леонідівні - дуже чуйна, відповідальна людина. Велике спасибі колективу санаторію за гарне відношення до своїх пацієнтів.

З повагою Гончарук В.П., Гончарук В. Я.


Відпочиваючи у вашому санаторії отримали багато хороших емоцій, дуже ввічливий і милий медичний персонал , яким велике спасибі за лікуванн. Хотілося б щоб було більше фізіотерапевтичних процедур, особливо електрофорезу. Велика подяка вашому масажисту. Дуже-дуже сподобалося) І ще, звичайно, ваша столова та їжа сподобалися дуже.

З повагою Коваленко З. С.


  Хочу подякувати від щирого серця всьому дружньому колективу: медперсоналу, лікарям, сестричкам, масажисту Володимиру, адміністраторам Василеві та Олександру, медсестрі на фізіопроцедурах - Лілії Анатоліївні ( дуже чуйна, прекрасна людина), сестричці Альоні, покоївці Альоні на 5 поверсі. А ще дуже велика вдячність медсестрі Ірині Леонідівні - дуже врівноважена, чуйна , з теплим відношенням до відпочиваючих.


Так смачно , як у Феофанії, мабуть не годують в жодному санаторії!  Всі страви дуже смачні , а борщ - неперевершений!